Meanwell LED Power Supply 150 W/24 VDC - MEAN WELL HLG-150H-24
Item number: A9900383
Hire purchase from EUR4.43 / month
Other operations times possible
Retail Price: 114.84 2
79.90
Available from stock
Delivery time: 2-4 business days
Meanwell LED Power Supply 150 W/24 VDC
MEAN WELL HLG-150H-24
Technische Daten:
  • Elektrische Spezifikationen und Anschlüsse
  • Stromversorgung: 100-240 V AC 50-60 Hz
  • Ausgangsspannung: 24 V DC
  • Stromaufnahme: 150 W
  • Ausgangs Strom (A): 6 A
  • Stromeingangsstecker: Open End
  • Stromausgangs Stecker: Open End
  • Schutzklasse: II
  • Mechanische Spezifikationen
  • Länge (mm): 228 mm
  • Höhe (mm): 38 mm
  • Breite (mm): 68 mm